Ons team

Het Flipper team is als een hechte familie, met een passie voor duiken als bindende factor. Ieder lid brengt zijn of haar unieke vaardigheden en persoonlijkheid mee, waardoor we samen een sterk en divers team vormen.

Bjorn Burgelman

Voorzitter

voorzitter@duikschool-flipper.be

Geert D'Haemer

Duikschoolleider

duikschoolleider@duikschool-flipper.be

Jonas De Kerpel

Ondervoorzitter

ondervoorzitter@duikschool-flipper.be

Niels Verheyen

Secretaris

secretaris@duikschool-flipper.be

Wim Vandererfven

Penningmeester

penningmeester@duikschool-flipper.be 

Carlo Meiresonne

Materiaalbeheerder

materiaalbeheerder@duikschool-flipper.be

Kristine Van Aelst

API

api@duikschool-flipper.be

Open postitie

Feestcommissie